Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
IJF World Tour 2018 Mexiko po 15.10. 00:00-02:30 ČT sport sport PP, JH
Studio 6 po 15.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Sportovní zprávy po 15.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma po 15.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Hokej den poté po 15.10. 15:15-15:56 ČT sport hokej AZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina po 15.10. 16:00-16:50 ČT sport sport JH
Česko - Moldavsko po 15.10. 16:55-18:45 ČT sport fotbal DT
Interview ČT24 po 15.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Technology Florbal MB - FBC Liberec po 15.10. 18:45-21:00 ČT sport florbal AZ
90′ ČT24 po 15.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 15.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Maďarsko - Česko po 15.10. 21:05-23:15 ČT sport sport JH
Studio 6 út 16.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, DT
Sportovní zprávy út 16.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 16.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina út 16.10. 16:40-17:30 ČT sport sport PP
VK Jihostroj České Budějovice – AERO Odolena Voda út 16.10. 17:35-19:55 ČT sport volejbal JH, AZ
Interview ČT24 út 16.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 út 16.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 16.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Ukrajina - Česko út 16.10. 20:15-23:15 ČT sport fotbal JH, AZ
Studio 6 st 17.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 17.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma st 17.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Speciál st 17.10. 17:00-17:15 ČT sport motorismus JH
39. Rally Příbram st 17.10. 17:15-17:45 ČT sport motorismus JH
MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd st 17.10. 17:45-18:05 ČT sport motorismus JH
Setkání mistrů autokrosu Humpolec st 17.10. 18:05-18:35 ČT sport motorismus IH
Interview ČT24 st 17.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
OffROAD Maraton Milovice st 17.10. 18:35-18:50 ČT sport motorismus IH
Aktuálně st 17.10. 18:50-19:00 ČT sport motorismus IH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina st 17.10. 19:10-20:00 ČT sport sport NZ
90′ ČT24 st 17.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 17.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
HCB Karviná - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň st 17.10. 20:05-21:45 ČT sport hazena PP
Sportovní zprávy st 17.10. 21:50-22:05 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 čt 18.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, AZ
Sportovní zprávy čt 18.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi NZ
Sama doma čt 18.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina čt 18.10. 17:10-18:00 ČT sport sport PP
Interview ČT24 čt 18.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Radek Štěpánek - Český lev se loučí čt 18.10. 18:30-21:50 ČT sport tenis AZ, PP
90′ ČT24 čt 18.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 18.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
WDSF IO Hradec Králové čt 18.10. 21:50-22:20 ČT sport sport DT
Sportovní zprávy čt 18.10. 22:25-22:40 ČT sport zpravodajstvi JN
Studio 6 19.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Sportovní zprávy 19.10. 12:25-12:40 ČT sport zpravodajstvi PP
Sama doma 19.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Los MOL Cupu 19.10. 12:40-12:55 ČT sport fotbal PP
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina 19.10. 16:55-17:45 ČT sport sport JH
SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové 19.10. 17:50-20:00 ČT sport fotbal AZ
Interview ČT24 19.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 19.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 19.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Buly 19.10. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
Sportovní zprávy 19.10. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ
Regiony ČT24 so 20.10. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Cena zimního favorita so 20.10. 13:25-14:45 ČT sport sport JH
SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín so 20.10. 14:50-16:55 ČT sport fotbal AZ
Superfinále extraligy družstev 2018 so 20.10. 17:00-20:25 ČT sport sport JH, DZ
Události v kultuře so 20.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
StarDance IX ...když hvězdy tančí so 20.10. 20:00-21:40 ČT1 zabava AZ
Sportovní zprávy so 20.10. 21:20-21:35 ČT sport zpravodajstvi VJ
HC Kert Park Praha - TJ KOVO Praha ne 21.10. 10:00-12:10 ČT sport sport VJ
Otázky Václava Moravce ne 21.10. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 21.10. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
SP 2018/19 Švýcarsko ne 21.10. 13:15-14:20 ČT sport cyklistika JH
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno ne 21.10. 14:40-17:00 ČT sport hokej VJ, AZ, JH
Události v kultuře ne 21.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 21.10. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 21.10. 20:25-21:00 ČT sport fotbal JH
SP 2018/19 Švýcarsko ne 21.10. 21:00-22:15 ČT sport cyklistika JN
168 hodin ne 21.10. 21:20 ČT1 publicistika *, DT
Sportovní zprávy ne 21.10. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi JN

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 po 08.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Sportovní zprávy po 08.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma po 08.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Hokej den poté po 08.10. 17:15-17:56 ČT sport hokej NZ
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians po 08.10. 18:00-20:25 ČT sport florbal JH, AZ
Interview ČT24 po 08.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 08.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 08.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina po 08.10. 20:25-21:15 ČT sport sport JN
Studio fotbal - Dohráno plus po 08.10. 21:20-22:15 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy po 08.10. 22:20-22:35 ČT sport zpravodajstvi JH
Před Velkou pardubickou 2018 po 08.10. 22:39-22:52 ČT sport sport JH
Studio 6 út 09.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, DT
Sportovní zprávy út 09.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 09.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Liga národů UEFA út 09.10. 16:50-17:14 ČT sport fotbal PP
Premier League út 09.10. 17:20-18:12 ČT sport fotbal NZ
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary út 09.10. 18:20-21:10 ČT sport hokej JH, AZ
Interview ČT24 út 09.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 út 09.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 09.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina út 09.10. 21:10-22:00 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy út 09.10. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi JN
Před Velkou pardubickou 2018 út 09.10. 22:20-22:35 ČT sport sport JN
Studio 6 st 10.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 10.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi NZ
Sama doma st 10.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Speciál st 10.10. 17:00-17:15 ČT sport motorismus JH
MM ČR v autokrosu Sedlčany st 10.10. 17:15-17:45 ČT sport motorismus JH
M ČR jednotlivců na ploché dráze Březolupy st 10.10. 17:45-18:00 ČT sport motorismus JH
MM ČR side a čtyřkolek Březová nad Svitavou st 10.10. 18:00-18:20 ČT sport motorismus JH
Drifting MM ČR Nürbugring st 10.10. 18:20-18:35 ČT sport motorismus JH
Interview ČT24 st 10.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Trial MM ČR Kramolín st 10.10. 18:35-18:45 ČT sport motorismus JH
Aktuálně st 10.10. 18:45-18:55 ČT sport motorismus JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina st 10.10. 19:05-19:55 ČT sport sport PP
90′ ČT24 st 10.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 10.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel st 10.10. 20:05-21:55 ČT sport hazena JH
Sportovní zprávy st 10.10. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi PP
Před Velkou pardubickou 2018 st 10.10. 22:15-22:30 ČT sport sport PP
Studio 6 čt 11.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, AZ
Sportovní zprávy čt 11.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma čt 11.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
TOI TOI Cup 2018 čt 11.10. 17:30-17:50 ČT sport cyklistika JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina čt 11.10. 17:55-18:45 ČT sport sport JN
Interview ČT24 čt 11.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
ME, SP a Letenský pohár 2018 čt 11.10. 18:50-19:50 ČT sport sport NZ
M ČR 2018 čt 11.10. 19:50-21:07 ČT sport sport AZ
90′ ČT24 čt 11.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 11.10. 20:00-20:14 ČT art zpravodajstvi EK
Czech Dance Open Ostrava 2018 čt 11.10. 21:15-21:45 ČT sport sport DT
Sportovní zprávy čt 11.10. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi AZ
Před Velkou pardubickou 2018 čt 11.10. 22:06-22:20 ČT sport sport AZ
Velká pardubická čt 11.10. 22:22-22:36 ČT sport sport AZ
Studio 6 12.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Sportovní zprávy 12.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 12.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina 12.10. 16:50-17:40 ČT sport sport AZ
39. SVK Rally Příbram 12.10. 17:45-17:55 ČT sport motorismus AZ
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 12.10. 18:00-20:05 ČT sport sport VJ
Interview ČT24 12.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 12.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 12.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi PP
Před Velkou pardubickou 2018 12.10. 20:10-20:25 ČT sport sport AZ
SP 2018 Česko 12.10. 20:25-21:25 ČT sport sport PP
Buly 12.10. 21:30-22:30 ČT sport hokej AZ
Sportovní zprávy 12.10. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
IJF World Tour 2018 Mexiko so 13.10. 00:00-02:30 ČT sport sport JH, PP
39. SVK Rally Příbram so 13.10. 08:10-08:15 ČT sport motorismus DT
Archiv D: Velká pardubická koňská opera so 13.10. 08:29-09:45 ČT sport sport DT
ČT Author Cup 2018 so 13.10. 09:50-10:05 ČT sport cyklistika IH
Regiony ČT24 so 13.10. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
ČT Author Cup 2018 so 13.10. 11:15-11:25 ČT sport cyklistika IH
ČT Author Cup 2018 so 13.10. 11:50-12:25 ČT sport cyklistika IH
39. SVK Rally Příbram so 13.10. 12:25-12:35 ČT sport motorismus AZ
Velká cena města Pardubic so 13.10. 13:00-14:20 ČT sport sport AZ
ČT Author Cup 2018 so 13.10. 14:20-14:30 ČT sport cyklistika AZ
Slovensko - Česko so 13.10. 14:35-17:20 ČT sport fotbal PP, VJ
ČT Author Cup 2018 so 13.10. 17:20-17:40 ČT sport cyklistika VJ
39. SVK Rally Příbram so 13.10. 17:40-17:50 ČT sport motorismus PP
BK Olomoucko – USK Praha so 13.10. 18:10-20:20 ČT sport basketbal PP, AZ
Události v kultuře so 13.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
StarDance IX ...když hvězdy tančí so 13.10. 20:00-22:10 ČT1 zabava VJ
Před Velkou pardubickou 2018 so 13.10. 20:22-20:37 ČT sport sport AZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina so 13.10. 20:56-21:46 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy so 13.10. 21:50-22:05 ČT sport zpravodajstvi JH
IJF World Tour 2018 Mexiko ne 14.10. 00:00-02:00 ČT sport sport AZ, JH
39. SVK Rally Příbram ne 14.10. 10:45-10:55 ČT sport motorismus DT
128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou ne 14.10. 11:00-17:45 ČT sport sport DT, AZ, IH, JH
Otázky Václava Moravce ne 14.10. 12:00-13:00 ČT24 politika EK
Otázky Václava Moravce 2. část ne 14.10. 13:05-14:00 ČT24 politika EK
39. SVK Rally Příbram ne 14.10. 17:46-17:56 ČT sport motorismus JH
HC Škoda Plzeň - Mountfield HK ne 14.10. 18:00-21:40 ČT sport hokej PP, AZ
Události v kultuře ne 14.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 14.10. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
168 hodin ne 14.10. 21:30-22:00 ČT1 publicistika *, PP
Grand Prix Brno 2018 ne 14.10. 21:46-23:06 ČT sport sport VJ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina ne 14.10. 23:05-23:55 ČT sport sport JH

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: http://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php