Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 út 17.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
Sportovní zprávy út 17.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sama doma út 17.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec út 17.09. 17:20-20:15 ČT sport hokej JH, AZ
Interview ČT24 út 17.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze DZ
90′ ČT24 út 17.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 17.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 17.09. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi AZ
Liga mistrů UEFA út 17.09. 23:00-00:00 ČT sport fotbal JH
Studio 6 st 18.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 18.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma st 18.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Speciál st 18.09. 15:25-15:45 ČT sport motorismus JH
Drifting MM ČR Sosnová st 18.09. 15:45-16:00 ČT sport motorismus JH
M ČR v závodech do vrchu Diváky  st 18.09. 16:00-16:15 ČT sport motorismus JH
Karting M ČR Třinec st 18.09. 16:15-16:30 ČT sport motorismus JH
MS a MM ČR Enduro Uhlířské Janovice st 18.09. 16:30-16:55 ČT sport motorismus JH
M ČR na ploché dráze Plzeň st 18.09. 16:55-17:10 ČT sport motorismus JH
ME v autokrosu St. Igny st 18.09. 17:10-17:30 ČT sport motorismus JH
Aktuálně st 18.09. 17:30-17:40 ČT sport motorismus JH
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná st 18.09. 17:50-19:35 ČT sport hazena IH
Interview ČT24 st 18.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Nizozemsko - Česko st 18.09. 19:50-21:55 ČT sport volejbal VJ
90′ ČT24 st 18.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 18.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Sportovní zprávy st 18.09. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi PP
Liga mistrů UEFA st 18.09. 23:05-00:05 ČT sport fotbal PP
Studio 6 čt 19.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 19.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma čt 19.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Česko - Černá Hora čt 19.09. 16:50-18:55 ČT sport volejbal NZ
Interview ČT24 čt 19.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 19.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 19.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Studio fotbal - Extra čt 19.09. 20:15-20:35 ČT sport fotbal AZ
ŠK Slovan Bratislava - Besiktas Istanbul čt 19.09. 20:40-23:50 ČT sport fotbal AZ, PP
Studio 6 20.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
MS 2019 Japonsko 20.09. 11:25-12:30 ČT sport sport PP
Sama doma 20.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Japonsko - Rusko 20.09. 12:30-14:45 ČT sport sport AZ
Laver Cup 20.09. 14:45-17:00 ČT sport tenis PP
Bohemians Praha 1905 - FC Fastav Zlín 20.09. 17:50-20:00 ČT sport fotbal VJ
Interview ČT24 20.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Tiché hrozby: Krajina v pohybu 20.09. 20:00-20:26 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 20.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Laver Cup 20.09. 20:00-22:30 ČT sport tenis JN, AZ
Buly 20.09. 22:30-23:30 ČT sport hokej DZ
Austrálie - Fidži so 21.09. 06:30-08:45 ČT sport sport JN
Francie - Argentina so 21.09. 09:00-11:15 ČT sport sport JH, AZ
Regiony ČT24 so 21.09. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
75 let ragby v Říčanech so 21.09. 11:15-11:30 ČT sport sport AZ
Nový Zéland - Jihoafrická republika so 21.09. 11:30-13:45 ČT sport sport PP
Česko - Maďarsko so 21.09. 13:45-13:50 ČT sport sport PP
Laver Cup so 21.09. 13:50-16:30 ČT sport tenis AZ, RF
Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem so 21.09. 16:35-18:05 ČT sport sport IH
Laver Cup so 21.09. 18:55-22:30 ČT sport tenis AZ, PP
Události v kultuře so 21.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
ME 2019 so 21.09. 22:30-00:30 ČT sport volejbal JH
Irsko - Skotsko ne 22.09. 09:30-11:45 ČT sport sport DT
Otázky Václava Moravce ne 22.09. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Laver Cup ne 22.09. 12:00-20:25 ČT sport tenis PP, RF, JH, AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 22.09. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Události v kultuře ne 22.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 22.09. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
SP 2019 USA ne 22.09. 20:30-21:25 ČT sport cyklistika JN
168 hodin ne 22.09. 21:20-21:50 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 22.09. 21:25-22:00 ČT sport fotbal JN
SP 2019 USA ne 22.09. 22:00-23:25 ČT sport cyklistika JH
MS 2019 Velká Británie ne 22.09. 23:25-01:35 ČT sport cyklistika KB

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 út 10.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Sama doma út 10.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Argentina - Srbsko út 10.09. 12:45-15:00 ČT sport basketbal AZ, DT
Španělsko - Polsko út 10.09. 15:00-17:00 ČT sport basketbal PP
Evropa - USA út 10.09. 17:55-20:10 ČT sport sport JH
Interview ČT24 út 10.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze DZ
90′ ČT24 út 10.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 10.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Černá Hora - Česko út 10.09. 20:15-23:30 ČT sport fotbal VJ, AZ
MS 2019 Čína út 10.09. 23:30-01:00 ČT sport basketbal JH
Studio 6 st 11.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sama doma st 11.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
USA - Francie st 11.09. 12:45-15:00 ČT sport basketbal PP
Austrálie - Česko st 11.09. 15:00-17:00 ČT sport basketbal JH
Talent M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří st 11.09. 18:00-19:50 ČT sport hazena PP
Interview ČT24 st 11.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
MS 2019 Čína st 11.09. 19:55-21:25 ČT sport basketbal JH
90′ ČT24 st 11.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 11.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Sportovní zprávy st 11.09. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi IH
Speciál st 11.09. 21:49-22:10 ČT sport motorismus IH
MM ČR v závodech automobilů na okruzích Brno st 11.09. 22:05-22:25 ČT sport motorismus IH
Drifting MM ČR Sosnová st 11.09. 22:20-22:35 ČT sport motorismus JH
MM ČR družstev na ploché dráze Slaný st 11.09. 22:20-22:35 ČT sport motorismus JH
Aktuálně st 11.09. 22:35-22:45 ČT sport motorismus JH
Studio 6 čt 12.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sama doma čt 12.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Srbsko - USA čt 12.09. 12:45-15:00 ČT sport basketbal PP
Česko - Polsko čt 12.09. 15:00-17:00 ČT sport basketbal JH
Studio fotbal - Extra čt 12.09. 17:05-17:25 ČT sport fotbal IH
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň čt 12.09. 17:30-21:30 ČT sport hokej IH, AZ, KB
Interview ČT24 čt 12.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Byznys ČT24 Speciál čt 12.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 12.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Studio fotbal - Dohráno Plus čt 12.09. 21:35-22:15 ČT sport fotbal RF
MS 2019 Čína čt 12.09. 22:15-23:45 ČT sport basketbal JH
Studio 6 13.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Španělsko - Austrálie 13.09. 09:50-12:00 ČT sport basketbal DT
Studio ČT24 13.09. 11:40-11:55 ČT24 diskuze JH
Sportovní zprávy 13.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 13.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Argentina - Francie 13.09. 13:50-16:00 ČT sport basketbal AZ
Česko - Ukrajina 13.09. 13:50-16:10 ČT2 volejbal PP, JH
SK Sigma Olomouc - Slezský FC Opava 13.09. 17:40-20:15 ČT sport fotbal NZ, DZ
Interview ČT24 13.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 13.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
MS 2019 Čína 13.09. 20:20-21:40 ČT sport basketbal RF
Buly 13.09. 21:40-22:40 ČT sport hokej AZ
USA - Polsko so 14.09. 09:50-12:00 ČT sport basketbal PP
Regiony ČT24 so 14.09. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
FC Zbrojovka Brno - SK Líšeň so 14.09. 12:50-14:55 ČT sport fotbal AZ
Česko - Srbsko so 14.09. 13:40-16:15 ČT2 basketbal KB, RF
Bosna a Hercegovina - Česko so 14.09. 15:00-21:15 ČT sport tenis PP, JH, AZ
Události v kultuře so 14.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy so 14.09. 21:20-21:35 ČT sport zpravodajstvi AZ
SP 2019 USA so 14.09. 22:00-23:25 ČT sport cyklistika VJ
SP 2019 USA so 14.09. 23:45-00:45 ČT sport cyklistika KB
Francie - Austrálie ne 15.09. 09:45-12:00 ČT sport basketbal PP
Otázky Václava Moravce ne 15.09. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Bosna a Hercegovina - Česko ne 15.09. 13:00-20:00 ČT2 tenis PP, KB, AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 15.09. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Argentina - Španělsko ne 15.09. 13:50-16:00 ČT sport basketbal JH
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec ne 15.09. 16:05-18:50 ČT sport hokej VJ, NZ
Česko - Estonsko ne 15.09. 18:55-20:55 ČT sport volejbal JH
Události v kultuře ne 15.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 15.09. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
MS 2019 Čína ne 15.09. 21:00-22:30 ČT sport basketbal JN
168 hodin ne 15.09. 21:40-22:10 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 15.09. 22:32-23:07 ČT sport fotbal RF
Studio 6 po 16.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy po 16.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma po 16.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Hokej den poté po 16.09. 16:36-17:16 ČT sport hokej AZ
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice po 16.09. 17:20-19:45 ČT sport florbal JH, AZ
Interview ČT24 po 16.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Polsko - Česko po 16.09. 19:50-21:55 ČT sport volejbal JH
90′ ČT24 po 16.09. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 16.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Studio fotbal - Dohráno Plus po 16.09. 21:59-23:00 ČT sport fotbal AZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php