Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře út 13.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře st 14.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Události v kultuře čt 15.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře 16.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Události v kultuře so 17.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře ne 18.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy út 13.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
VK Benátky nad Jizerou - Fatra Zlín út 13.11. 18:00-20:20 ČT sport volejbal PP, JH
Sportovní zprávy út 13.11. 22:20-22:35 ČT sport zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy st 14.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Speciál st 14.11. 15:45-16:00 ČT sport motorismus JH
Setkání mistrů Sosnová st 14.11. 16:00-16:20 ČT sport motorismus JH
FIA MERC 2018 Kuvajt st 14.11. 16:20-16:30 ČT sport motorismus JH
M ČR karting 2018 st 14.11. 16:30-16:40 ČT sport motorismus JH
Aktuálně st 14.11. 16:40-16:50 ČT sport motorismus JH
Bílí Tygři Liberec - PSG Berani Zlín st 14.11. 17:00-20:40 ČT sport hokej IH, DT
Sportovní zprávy st 14.11. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy čt 15.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Polsko - Česko čt 15.11. 17:40-20:10 ČT sport fotbal NZ, AZ
SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha čt 15.11. 20:10-22:15 ČT sport sport PP
Sportovní zprávy čt 15.11. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy 16.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Buly 16.11. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
Sportovní zprávy 16.11. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ
SP 2018/19 Česko so 17.11. 13:10-14:55 ČT sport cyklistika AZ
SP 2018/19 Česko so 17.11. 14:55-16:25 ČT sport cyklistika PP
Sportovní zprávy so 17.11. 21:40-21:55 ČT sport zpravodajstvi VJ
ME Showdance 2018 Ústí nad Labem ne 18.11. 14:20-15:36 ČT sport sport JH
Plzeňské sprinty ne 18.11. 15:55-16:55 ČT sport sport PP
HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav ne 18.11. 17:00-20:40 ČT sport hokej JH, AZ
Sportovní zprávy ne 18.11. 20:40-20:55 ČT sport zpravodajstvi AZ
Red Bull Air Race 2018 USA ne 18.11. 21:00-23:00 ČT sport sport JN
Sama doma út 13.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma st 14.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 15.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Sama doma 16.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
StarDance IX ...když hvězdy tančí so 17.11. 20:00-22:00 ČT1 zabava AZ
168 hodin ne 18.11. 21:20 ČT1 publicistika *, PP
Studio 6 út 13.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, NZ
Interview ČT24 út 13.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Fokus Václava Moravce út 13.11. 20:00-22:00 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 14.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Interview ČT24 st 14.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 st 14.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Studio 6 čt 15.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, AZ
Interview ČT24 čt 15.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 15.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Studio 6 16.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Interview ČT24 16.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 16.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Regiony ČT24 so 17.11. 11:05 ČT24 zpravodajstvi JH
Otázky Václava Moravce ne 18.11. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 18.11. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Týden v politice ne 18.11. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře út 06.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře st 07.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Události v kultuře čt 08.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Události v kultuře 09.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře so 10.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře ne 11.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře po 12.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy út 06.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
VK Ostrava - VK Jihostroj České Budějovice út 06.11. 18:00-20:20 ČT sport volejbal PP, JH
Ozvěny Fed Cupu út 06.11. 20:23-20:43 ČT sport tenis JN
Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem út 06.11. 20:45-21:45 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy út 06.11. 21:47-22:02 ČT sport zpravodajstvi JH
Premier League út 06.11. 22:07-22:59 ČT sport fotbal EK
Liga mistrů UEFA út 06.11. 23:03-00:18 ČT sport fotbal PP
Sportovní zprávy st 07.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Speciál st 07.11. 15:40-15:55 ČT sport motorismus PP
Vyhlášení mistrů republiky rally 2018 st 07.11. 15:56-16:11 ČT sport motorismus PP
MM ČR v závodech do vrchu 2018 st 07.11. 16:12-16:32 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 07.11. 16:33-16:43 ČT sport motorismus PP
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice st 07.11. 16:50-18:40 ČT sport hazena IH
ZVVZ USK Praha - Bourges Basket st 07.11. 18:50-21:00 ČT sport basketbal JH
Ozvěny Fed Cupu st 07.11. 21:02-21:22 ČT sport tenis AZ
Sportovní zprávy st 07.11. 21:25-21:40 ČT sport zpravodajstvi AZ
Liga mistrů UEFA st 07.11. 23:01-00:16 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy čt 08.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio fotbal - Extra čt 08.11. 17:10-17:30 ČT sport fotbal IH
Ozvěny Fed Cupu čt 08.11. 17:35-17:55 ČT sport tenis JH
Česko - Švédsko čt 08.11. 18:00-20:40 ČT sport hokej NZ, DT
SK Slavia Praha - FC Kodaň čt 08.11. 20:45-00:00 ČT sport fotbal AZ, JH
Sportovní zprávy 09.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Los finále Fed Cupu 2018 09.11. 13:00-13:40 ČT sport tenis AZ
FK Mladá Boleslav - FK Dukla Praha 09.11. 17:50-20:00 ČT sport fotbal PP
Ozvěny Fed Cupu 09.11. 20:05-20:25 ČT sport tenis AZ
Sportovní zprávy 09.11. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
TOI TOI Cup 2018 so 10.11. 12:05-13:25 ČT sport cyklistika DT
Česko - USA so 10.11. 13:30-18:00 ČT sport tenis JH, NZ, VJ
Sportovní zprávy so 10.11. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi AZ
Česko - USA ne 11.11. 11:30-16:15 ČT sport tenis AZ, NZ
Finsko - Švédsko ne 11.11. 16:20-19:00 ČT sport tenis JH, VJ
Studio fotbal - Dohráno ne 11.11. 20:20-20:55 ČT sport fotbal AZ
Sportovní zprávy ne 11.11. 21:00-21:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy po 12.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sokol Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady po 12.11. 18:00-20:25 ČT sport florbal JH, AZ
Studio fotbal - Dohráno plus po 12.11. 21:23-22:18 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy po 12.11. 22:20-22:35 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 06.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma st 07.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 08.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 09.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
StarDance IX ...když hvězdy tančí so 10.11. 20:00-22:00 ČT1 zabava PP
168 hodin ne 11.11. 21:35-22:05 ČT1 publicistika *, PP
Sama doma po 12.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Finsko - Česko so 10.11. 16:10-19:10 ČT2 hokej PP, AZ
Česko - Rusko ne 11.11. 12:10-15:10 ČT2 hokej JH, PP
Studio 6 út 06.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, NZ
Interview ČT24 út 06.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 út 06.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 07.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Interview ČT24 st 07.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 st 07.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Studio 6 čt 08.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, AZ
Interview ČT24 čt 08.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 08.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Studio 6 09.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Interview ČT24 09.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 09.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Regiony ČT24 so 10.11. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Sto let od konce války ne 11.11. 09:30-12:00 ČT24 zpravodajstvi DZ, PP
Otázky Václava Moravce ne 11.11. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 11.11. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Týden v politice ne 11.11. 20:03-20:56 ČT24 publicistika *, PP
Studio 6 po 12.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Interview ČT24 po 12.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 12.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php