Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Týden v politice ne 28.04. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 28.04. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce ne 28.04. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Regiony ČT24 so 27.04. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
90′ ČT24 26.04. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 26.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 26.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
90′ ČT24 čt 25.04. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 25.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 čt 25.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
90′ ČT24 st 24.04. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 24.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 24.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
90′ ČT24 út 23.04. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 23.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 23.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, NZ
Slovensko - Česko so 27.04. 17:50-20:15 ČT2 hokej JH, DT
168 hodin ne 28.04. 21:20 ČT1 publicistika *, PP
Sama doma 26.04. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 25.04. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 24.04. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 23.04. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sportovní zprávy ne 28.04. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi JN
Švédsko - Česko ne 28.04. 20:00-21:40 ČT sport hokej JH
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec ne 28.04. 17:00-20:00 ČT sport hokej NZ, AZ
Liège–Bastogne–Liège 2019 ne 28.04. 14:10-17:00 ČT sport cyklistika AZ, IH
MFK Chrudim - FC Vysočina Jihlava ne 28.04. 10:05-12:15 ČT sport fotbal PP
Sportovní zprávy so 27.04. 22:35-22:50 ČT sport zpravodajstvi VJ
Studio fotbal - Dohráno so 27.04. 21:55-22:30 ČT sport fotbal VJ
Za oponou Rallye Šumava Klatovy so 27.04. 21:50-21:55 ČT sport motorismus AZ
54. Rallye Šumava Klatovy so 27.04. 21:40-21:50 ČT sport motorismus AZ
VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec so 27.04. 19:20-21:40 ČT sport volejbal PP, AZ
SFC Opava - AC Sparta Praha so 27.04. 16:40-19:15 ČT sport fotbal PP, DZ
Česko - Japonsko so 27.04. 14:55-16:35 ČT sport hokej AZ
54. Rallye Šumava Klatovy so 27.04. 14:40-14:50 ČT sport motorismus AZ
Vysočina Gladiators - Brno Alligators so 27.04. 12:00-14:40 ČT sport sport VJ, PP
54. Rallye Šumava Klatovy so 27.04. 09:30-09:40 ČT sport motorismus VJ
Sportovní zprávy 26.04. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi JH
Za oponou Rallye Šumava Klatovy 26.04. 22:25-22:30 ČT sport motorismus JH
54. Rallye Šumava Klatovy 26.04. 22:15-22:25 ČT sport motorismus JH
VARTA Futsal liga 26.04. 20:40-22:15 ČT sport sport AZ
Slovensko - Česko 26.04. 20:00-20:40 ČT sport hokej VJ
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 26.04. 16:40-20:00 ČT sport hokej PP, DT
54. Rallye Šumava Klatovy 26.04. 16:25-16:35 ČT sport motorismus PP
InCycle 2019 26.04. 15:25-15:49 ČT sport cyklistika AZ
Sportovní zprávy 26.04. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Manchester United - Manchester City čt 25.04. 22:15-00:00 ČT sport fotbal JH
Za oponou Rallye Šumava Klatovy čt 25.04. 22:05-22:10 ČT sport motorismus JH
VARTA Futsal liga čt 25.04. 20:00-22:05 ČT sport sport AZ
BK Opava - BK ARMEX Děčín čt 25.04. 17:50-20:00 ČT sport basketbal PP
Studio fotbal - Extra čt 25.04. 17:25-17:45 ČT sport fotbal NZ
Sportovní zprávy čt 25.04. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Za oponou Rallye Šumava Klatovy st 24.04. 23:05-23:10 ČT sport motorismus PP
HC Dukla Praha - HCB Karviná st 24.04. 21:35-23:05 ČT sport hazena PP
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha st 24.04. 19:10-21:30 ČT sport fotbal JN
FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905 st 24.04. 16:40-19:00 ČT sport fotbal PP, JH
Aktuálně st 24.04. 16:20-16:30 ČT sport motorismus JH
M ČR na ploché dráze Praha st 24.04. 16:10-16:20 ČT sport motorismus JH
MM ČR v autokrosu Hollabrunn st 24.04. 15:40-16:10 ČT sport motorismus JH
Speciál st 24.04. 15:20-15:40 ČT sport motorismus JH
Sportovní zprávy st 24.04. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sportovní zprávy út 23.04. 22:25-22:40 ČT sport zpravodajstvi JH
VK Dukla Liberec - VK Jihostroj České Budějovice út 23.04. 20:05-22:25 ČT sport volejbal AZ, JH
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec út 23.04. 16:40-20:00 ČT sport hokej KB, JH
Premier League út 23.04. 15:40-16:32 ČT sport fotbal PP
Sportovní zprávy út 23.04. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře ne 28.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře so 27.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 26.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 25.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře st 24.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 23.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Týden v politice po 22.04. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
90′ ČT24 čt 18.04. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 18.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 čt 18.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, AZ
90′ ČT24 st 17.04. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 17.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 17.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
90′ ČT24 út 16.04. 20:00-21:59 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 16.04. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 16.04. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, NZ
FC Fastav Zlín - SK Slavia Praha ne 21.04. 16:40-19:20 ČT2 fotbal NZ, PP
Pomozte dětem po 22.04. 21:20-22:30 ČT1 charita PP
Sama doma st 17.04. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 16.04. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Studio fotbal - Dohráno Plus po 22.04. 22:18-23:13 ČT sport fotbal VJ
DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem po 22.04. 20:05-22:15 ČT sport basketbal JH
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec po 22.04. 16:30-20:00 ČT sport hokej PP, AZ
FC Vysočina Jihlava - FK Fotbal Třinec po 22.04. 13:20-15:30 ČT sport fotbal AZ
Manchester City - Tottenham Hotspur ne 21.04. 21:40-23:25 ČT sport fotbal PP
Sportovní zprávy ne 21.04. 21:25-21:40 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio fotbal - Dohráno ne 21.04. 20:45-21:20 ČT sport fotbal JH
Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín ne 21.04. 19:00-20:45 ČT sport hazena AZ
Česko - Kanada ne 21.04. 11:55-18:55 ČT sport tenis JH, AZ, KB
Prague Raptors FC - FC Prosex ne 21.04. 09:45-11:55 ČT sport fotbal KB
Global Champions League Miami Beach so 20.04. 20:10-22:45 ČT sport sport AZ, PP
BK Olomoucko - BK JIP Pardubice so 20.04. 17:55-20:00 ČT sport basketbal PP
Česko - Kanada so 20.04. 13:20-17:55 ČT sport tenis AZ, JH, VJ
VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec 19.04. 20:16-22:08 ČT sport volejbal AZ, JH
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 19.04. 16:40-20:00 ČT sport hokej PP, JH
Velikonoční steeplechase 19.04. 15:15-16:35 ČT sport sport AZ
Česko - Německo 19.04. 12:55-14:54 ČT sport hokej IH
InCycle 2019 19.04. 11:50-12:14 ČT sport cyklistika DZ
Chelsea FC - SK Slavia Praha čt 18.04. 20:30-23:45 ČT sport fotbal AZ, JH
Studio fotbal - Extra čt 18.04. 20:05-20:25 ČT sport fotbal AZ
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec čt 18.04. 16:30-20:00 ČT sport hokej NZ, PP
Sportovní zprávy čt 18.04. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Liga mistrů UEFA st 17.04. 23:05-00:05 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy st 17.04. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi JH
Aktuálně st 17.04. 21:25-21:35 ČT sport motorismus JN
MM ČR Enduro Jinín st 17.04. 21:10-21:25 ČT sport motorismus JN
Trial MM ČR Březová st 17.04. 20:55-21:10 ČT sport motorismus JN
25. Vančík Rallysprint Kopná st 17.04. 20:35-20:55 ČT sport motorismus JN
Speciál st 17.04. 20:15-20:35 ČT sport motorismus JN
Česko - Německo st 17.04. 17:00-20:00 ČT sport hokej VJ, JH
Sportovní liga základních škol 2019 st 17.04. 11:50-13:55 ČT sport hazena PP
Liga mistrů UEFA út 16.04. 23:00-23:30 ČT sport fotbal JH
Premier League út 16.04. 22:00-22:52 ČT sport fotbal VJ
Sportovní zprávy út 16.04. 21:15-21:30 ČT sport zpravodajstvi VJ
SLUNETA Ústí nad Labem - GEOSAN Kolín út 16.04. 19:05-21:15 ČT sport basketbal AZ
FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Vysočina Jihlava út 16.04. 16:50-19:00 ČT sport fotbal JN
Hokej den poté út 16.04. 15:57-16:32 ČT sport hokej PP
Sportovní zprávy út 16.04. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře po 22.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře ne 21.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi PP
Události v kultuře so 20.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 19.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 18.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře st 17.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 16.04. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php