Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Otázky Václava Moravce 2. část ne 01.09. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 01.09. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
90′ ČT24 30.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 30.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 30.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP
90′ ČT24 čt 29.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 29.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 čt 29.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi AZ
90′ ČT24 st 28.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 28.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 28.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP
90′ ČT24 út 27.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 27.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 27.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB
90′ ČT24 po 26.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 26.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 po 26.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB
Otázky Václava Moravce 2. část ne 25.08. 13:05-14:00 ČT24 politika RF
Otázky Václava Moravce ne 25.08. 12:00-13:00 ČT24 politika RF
Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec so 31.08. 14:40-17:15 ČT2 fotbal PP, VJ
168 hodin ne 01.09. 21:20-21:50 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno po 02.09. 00:15-00:50 ČT sport fotbal JH
MS 2019 Čína ne 01.09. 22:45-00:15 ČT sport basketbal JH
MS 2019 Kanada ne 01.09. 19:55-22:40 ČT sport cyklistika AZ, RF
MS 2019 Kanada ne 01.09. 18:55-19:55 ČT sport cyklistika KB
M ČR 2019 ne 01.09. 17:15-18:45 ČT sport volejbal NZ
MS 2019 Rakousko ne 01.09. 16:35-17:15 ČT sport sport VJ
Francie - Německo ne 01.09. 16:05-16:30 ČT sport basketbal PP
Česko - USA ne 01.09. 14:15-16:05 ČT sport basketbal PP
Senegal - Litva ne 01.09. 13:20-14:15 ČT sport basketbal DT
SP 2019 Německo ne 01.09. 12:30-13:15 ČT sport sport PP
Dominikánská republika - Jordánsko ne 01.09. 12:05-12:30 ČT sport basketbal PP
Turecko - Japonsko ne 01.09. 11:10-12:05 ČT sport basketbal PP
Nový Zéland - Brazílie ne 01.09. 10:15-11:10 ČT sport basketbal JH
Kanada - Austrálie ne 01.09. 09:15-10:15 ČT sport basketbal JH
MS 2019 Čína so 31.08. 22:30-00:00 ČT sport basketbal KB
MS 2019 Kanada so 31.08. 20:35-22:30 ČT sport cyklistika AZ
MS 2019 Japonsko so 31.08. 20:05-20:30 ČT sport sport AZ
MS 2019 Kanada so 31.08. 18:05-20:00 ČT sport cyklistika NZ
Svatováclavská cena so 31.08. 16:40-18:00 ČT sport sport PP
Španělsko - Tunisko so 31.08. 16:05-16:35 ČT sport basketbal AZ
Argentina - Jižní Korea so 31.08. 15:10-16:05 ČT sport basketbal AZ
Pobřeží Slonoviny - Čína so 31.08. 14:15-15:10 ČT sport basketbal VJ
Filipíny - Itálie so 31.08. 13:20-14:15 ČT sport basketbal PP
SP 2019 Německo so 31.08. 12:30-13:15 ČT sport sport AZ
Írán - Portoriko so 31.08. 12:05-12:30 ČT sport basketbal AZ
Rusko - Nigérie so 31.08. 11:10-12:05 ČT sport basketbal DT
Polsko - Venezuela so 31.08. 10:15-11:10 ČT sport basketbal JH
Angola - Srbsko so 31.08. 09:15-10:15 ČT sport basketbal JH
Sportovní zprávy 30.08. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi DZ
FC Hradec Králové - FC Vysočina Jihlava 30.08. 17:50-20:00 ČT sport fotbal NZ
MS 2019 Rakousko 30.08. 14:20-16:10 ČT sport sport PP
MS 2019 Japonsko 30.08. 11:55-14:20 ČT sport sport JH, AZ
MS 2019 Rakousko 30.08. 11:30-11:55 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy čt 29.08. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi JH
Podpis přihlášky ČOV na XXXII. letní olympijské hry 2020 čt 29.08. 22:10-22:15 ČT sport sport JH
IAAF Diamond League 2019 čt 29.08. 20:00-22:10 ČT sport sport AZ
Studio fotbal - Extra čt 29.08. 19:35-19:55 ČT sport fotbal PP
MS 2019 Japonsko čt 29.08. 11:55-14:20 ČT sport sport AZ, JH
MS 2019 Rakousko čt 29.08. 10:10-11:55 ČT sport sport KB
Liga mistrů UEFA st 28.08. 23:00-23:30 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy st 28.08. 22:40-22:55 ČT sport zpravodajstvi JH
Aktuálně st 28.08. 22:20-22:30 ČT sport motorismus PP
MM ČR v motokrosu Jinín st 28.08. 21:50-22:20 ČT sport motorismus PP
MM ČR Enduro Plasy st 28.08. 21:35-21:50 ČT sport motorismus PP
ME v autokrosu Přerov st 28.08. 20:55-21:35 ČT sport motorismus PP
M ČR v závodech do vrchu Ústecká „21“ st 28.08. 20:35-20:55 ČT sport motorismus PP
Speciál st 28.08. 20:15-20:35 ČT sport motorismus PP
TJ Sokol Lanžhot - FC Baník Ostrava st 28.08. 16:50-19:00 ČT sport fotbal IH
MS 2019 Japonsko st 28.08. 11:55-14:20 ČT sport sport AZ, JH
Liga mistrů UEFA út 27.08. 23:00-23:30 ČT sport fotbal AZ
Sportovní zprávy út 27.08. 22:40-22:55 ČT sport zpravodajstvi AZ
Arctic Race of Norway 2019 út 27.08. 21:40-22:32 ČT sport cyklistika AZ
ITTF World Tour Czech Open 2019 út 27.08. 14:40-17:00 ČT sport sport JH, RF
MS 2019 Japonsko út 27.08. 11:55-14:20 ČT sport sport JH, PP
Sportovní zprávy po 26.08. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio fotbal - Dohráno Plus po 26.08. 21:00-21:55 ČT sport fotbal AZ
ITTF World Tour Czech Open 2019 po 26.08. 16:40-19:00 ČT sport sport PP, JH
MS 2019 Japonsko po 26.08. 11:55-14:20 ČT sport sport AZ, JH
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 22:41-23:01 ČT sport sport KB
Studio fotbal - Dohráno ne 25.08. 22:00-22:35 ČT sport fotbal KB
MS 2019 Japonsko ne 25.08. 19:50-22:00 ČT sport sport JH
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 19:35-19:45 ČT sport sport PP
ITTF World Tour Czech Open 2019 ne 25.08. 17:35-19:35 ČT sport sport PP
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 17:20-17:30 ČT sport sport PP
MS 2019 Bělorusko ne 25.08. 16:20-17:20 ČT sport biatlon NZ
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 15:30-16:00 ČT sport sport AZ
MS 2019 Bělorusko ne 25.08. 14:40-15:30 ČT sport biatlon AZ
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 14:30-14:38 ČT sport sport AZ
Tipsport Czech Ladies Open 2019 ne 25.08. 13:30-14:30 ČT sport golf DT
MS 2019 Maďarsko ne 25.08. 11:40-13:30 ČT sport sport VJ
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 11:25-11:40 ČT sport sport PP
Tipsport Czech Ladies Open 2019 ne 25.08. 10:25-11:25 ČT sport golf PP
ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary ne 25.08. 09:55-10:25 ČT sport sport IH
Události v kultuře ne 01.09. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře so 31.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 30.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 29.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře st 28.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 27.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře po 26.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře ne 25.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
90′ ČT24 23.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 23.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 23.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP
90′ ČT24 čt 22.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 22.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 čt 22.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi AZ
Interview ČT24 čt 22.08. 02:49-03:16 ČT24 diskuze AZ
90’ČT24 SPECIÁL: Srpen 1969 – rok od okupace st 21.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Pietní akt před budovou Českého rozhlasu st 21.08. 11:00-12:00 ČT24 zpravodajstvi AZ
Studio 6 st 21.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP
90′ ČT24 út 20.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 20.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 20.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB
90′ ČT24 po 19.08. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 19.08. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 po 19.08. 06:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH
IAAF Diamond League 2019 Birmingham ne 18.08. 15:00-17:00 ČT2 sport PP
Sportovní zprávy so 24.08. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi KB
IAAF Diamond League 2019 Paříž so 24.08. 20:00-22:00 ČT sport sport AZ
ITTF World Tour Czech Open 2019 so 24.08. 18:05-19:55 ČT sport sport DT
MS 2019 Bělorusko so 24.08. 16:50-18:00 ČT sport biatlon PP
MS 2019 Bělorusko so 24.08. 15:30-16:45 ČT sport biatlon VJ
Tipsport Czech Ladies Open 2019 so 24.08. 14:15-15:30 ČT sport golf JH
Den s divokou vodou Skupiny ČEZ so 24.08. 13:00-14:10 ČT sport sport AZ
MS 2019 Maďarsko so 24.08. 11:30-13:00 ČT sport sport JH
Den s divokou vodou Skupiny ČEZ so 24.08. 10:25-11:30 ČT sport sport PP
Sportovní zprávy 23.08. 21:35-21:50 ČT sport zpravodajstvi RF
SK Sigma Olomouc - FK Teplice 23.08. 17:40-20:15 ČT sport fotbal PP, RF
MS 2019 Maďarsko 23.08. 15:00-16:20 ČT sport sport AZ
Sportovní zprávy 23.08. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Evropská liga UEFA 23.08. 01:30-03:15 ČT sport fotbal PP, AZ
Sportovní zprávy čt 22.08. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio fotbal - Extra čt 22.08. 18:13-18:33 ČT sport fotbal PP
Sportovní zprávy čt 22.08. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi IH
Liga mistrů UEFA st 21.08. 23:00-23:30 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy st 21.08. 22:40-22:55 ČT sport zpravodajstvi JH
Aktuálně st 21.08. 22:22-22:32 ČT sport motorismus PP
Česká Tourist Trophy - IRRC st 21.08. 22:06-22:21 ČT sport motorismus PP
Trial ME Březová st 21.08. 21:50-22:05 ČT sport motorismus PP
MM ČR družstev side a čtyřkolek Dalečín st 21.08. 21:34-21:54 ČT sport motorismus PP
Karting M ČR Cheb st 21.08. 21:19-21:34 ČT sport motorismus PP
Barum Czech Rally Zlín st 21.08. 20:49-21:19 ČT sport motorismus PP
Speciál st 21.08. 20:28-20:48 ČT sport motorismus PP
Česko jede na MS v basketbalu st 21.08. 15:45-16:30 ČT sport basketbal JH
Sportovní zprávy st 21.08. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Liga mistrů UEFA út 20.08. 23:01-23:31 ČT sport fotbal AZ
Sportovní zprávy út 20.08. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi JN
Sportovní zprávy út 20.08. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy po 19.08. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi JN
Studio fotbal - Dohráno Plus po 19.08. 21:04-21:59 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy po 19.08. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Losování MOL Cupu po 19.08. 12:00-12:20 ČT sport fotbal AZ
Za oponou Barum Rally ne 18.08. 22:35-22:40 ČT sport motorismus RF
Barum Czech Rally Zlín ne 18.08. 22:25-22:35 ČT sport motorismus RF
Sportovní zprávy ne 18.08. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi IH
Studio fotbal - Dohráno ne 18.08. 21:30-22:05 ČT sport fotbal IH
Arrows Ostrava - Eagles Praha ne 18.08. 19:25-21:25 ČT sport sport KB
Česko - Maďarsko ne 18.08. 17:25-19:25 ČT sport basketbal AZ
D+D REAL Czech Masters 2019 ne 18.08. 13:00-17:20 ČT sport golf AZ, JH
Barum Czech Rally Zlín ne 18.08. 12:15-12:25 ČT sport motorismus AZ
FK Stará Hlína - TJ Sokol Stráž nad Nežárkou ne 18.08. 10:05-12:15 ČT sport fotbal NZ
Události v kultuře so 24.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 23.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 22.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře st 21.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 20.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře po 19.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře ne 18.08. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php