Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín st 20.03. 20:05-22:15 ČT sport basketbal VJ
Biatlon: SP Norsko čt 21.03. 16:20-17:50 ČT sport biatlon DT
Biatlon: Studio čt 21.03. 17:50-18:00 ČT sport biatlon DT
Biatlon: Studio 22.03. 16:10-16:20 ČT sport biatlon IH
Interview ČT24 st 20.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 st 20.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 čt 21.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 21.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 22.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 22.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Sportovní liga základních škol 2019 22.03. 13:50-15:55 ČT sport florbal PP
Fotbal extra: Anglie - Česko st 20.03. 13:10-13:20 ČT sport fotbal DT
Fotbal extra: Anglie - Česko st 20.03. 22:15-22:30 ČT sport fotbal VJ
Fotbal extra: Anglie - Česko čt 21.03. 18:00-18:10 ČT sport fotbal PP
Fotbal extra: Anglie - Česko čt 21.03. 22:25-22:40 ČT sport fotbal AZ
Fotbal extra: Anglie - Česko 22.03. 15:55-16:05 ČT sport fotbal PP
Anglie - Česko 22.03. 20:15-23:00 ČT sport fotbal JN, AZ
HC Oceláři Třinec - HC VÍTKOVICE RIDERA st 20.03. 16:40-20:00 ČT sport hokej PP, JH
Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav čt 21.03. 18:40-22:00 ČT sport hokej PP, AZ
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň 22.03. 17:50-20:10 ČT sport hokej AZ
Speciál st 20.03. 22:30-22:45 ČT sport motorismus AZ
Aktuálně st 20.03. 22:50-23:00 ČT sport motorismus AZ
Otázky Václava Moravce ne 24.03. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 24.03. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Týden v politice ne 24.03. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
168 hodin ne 24.03. 21:20 ČT1 publicistika *, PP
MS 2019 Japonsko st 20.03. 02:25-05:50 ČT sport sport AZ, JH
MS 2019 Japonsko st 20.03. 07:45-13:10 ČT sport sport NZ, PP, DT
MS 2019 Japonsko čt 21.03. 02:25-06:35 ČT sport sport JH, KB
MS 2019 Japonsko čt 21.03. 07:55-13:05 ČT sport sport NZ, PP, JH
MS 2019 Japonsko čt 21.03. 14:15-15:45 ČT sport sport JH
Biatlon: Studio čt 21.03. 16:00-16:20 ČT sport sport DT
MS 2019 Japonsko 22.03. 03:55-08:20 ČT sport sport DZ, JH
MS 2019 Japonsko 22.03. 09:25-13:45 ČT sport sport DT, AZ
Biatlon: SP Norsko 22.03. 16:20-17:50 ČT sport sport IH
MS 2019 Japonsko so 23.03. 04:25-08:10 ČT sport sport PP, JH
MS 2019 Japonsko so 23.03. 09:25-13:45 ČT sport sport DT, IH
SP Německo so 23.03. 13:45-14:25 ČT sport sport VJ
Sama doma st 20.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 21.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 22.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Studio 6 st 20.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
Události v kultuře st 20.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Studio 6 čt 21.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Události v kultuře čt 21.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy čt 21.03. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 22.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Události v kultuře 22.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Regiony ČT24 so 23.03. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Události v kultuře so 23.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Události v kultuře ne 24.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Los MS v basketbalu 2019 so 16.03. 11:50-12:55 ČT sport basketbal IH
Biatlon: Studio st 13.03. 15:40-16:00 ČT sport biatlon PP
Biatlon: MS 2019 Švédsko st 13.03. 16:00-18:05 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio st 13.03. 18:05-18:15 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio čt 14.03. 16:40-17:00 ČT sport biatlon PP
Biatlon: MS 2019 Švédsko čt 14.03. 17:00-18:10 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio so 16.03. 13:00-13:05 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: MS 2019 Švédsko so 16.03. 13:05-14:45 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio so 16.03. 14:45-14:50 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: MS 2019 Švédsko so 16.03. 16:20-18:00 ČT sport biatlon VJ
Biatlon: Studio so 16.03. 18:00-18:15 ČT sport biatlon VJ
Biatlon: Studio ne 17.03. 12:45-13:05 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: MS 2019 Švédsko ne 17.03. 13:05-14:15 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio ne 17.03. 14:15-14:25 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio ne 17.03. 15:30-15:50 ČT sport biatlon PP
Biatlon: MS 2019 Švédsko ne 17.03. 15:50-17:00 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio ne 17.03. 17:00-17:05 ČT sport biatlon JH
InCycle 2019 15.03. 15:50-16:14 ČT sport cyklistika PP
Interview ČT24 st 13.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 st 13.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 čt 14.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 14.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 15.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Historie.cs 15.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 so 16.03. 18:29-18:55 ČT24 diskuze DZ
Interview ČT24 po 18.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 18.03. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 19.03. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Fokus Václava Moravce út 19.03. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians st 13.03. 18:20-20:45 ČT sport florbal JH
Liga mistrů UEFA st 13.03. 23:05-00:05 ČT sport fotbal JH
SK Slavia Praha - Sevilla FC čt 14.03. 20:30-23:55 ČT sport fotbal JN, AZ
Studio fotbal - Extra 15.03. 11:00-11:20 ČT sport fotbal PP
FK Teplice - FC Viktoria Plzeň 15.03. 17:40-20:15 ČT2 fotbal VJ, AZ
FK Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem ne 17.03. 10:05-12:15 ČT sport fotbal IH
Studio fotbal - Dohráno ne 17.03. 22:50-23:25 ČT sport fotbal EK
Fotbal extra: Anglie - Česko po 18.03. 12:55-13:05 ČT sport fotbal PP
Studio fotbal - Dohráno Plus po 18.03. 22:55-23:50 ČT sport fotbal EK
Fotbal extra: Anglie - Česko út 19.03. 12:55-13:05 ČT sport fotbal AZ
Fotbal extra: Anglie - Česko út 19.03. 22:30-22:45 ČT sport fotbal PP
Premier League út 19.03. 23:05-23:57 ČT sport fotbal PP
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Robstav - M.A.T. Plzeň po 18.03. 20:05-21:50 ČT sport hazena JH
PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav čt 14.03. 18:10-20:00 ČT sport hokej DT
HC Sparta Praha - HC VÍTKOVICE RIDERA 15.03. 18:40-22:00 ČT sport hokej IH, DT, AZ
HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno so 16.03. 18:10-21:00 ČT sport hokej NZ, PP
BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín ne 17.03. 17:10-20:00 ČT sport hokej JH, AZ
Archiv Z: ČSSR - SSSR ne 17.03. 20:05-22:41 ČT sport hokej JH, PP
Mountfield HK – HC Kometa Brno po 18.03. 16:40-20:00 ČT sport hokej JH, AZ
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc út 19.03. 16:40-20:00 ČT sport hokej IH, AZ
SP Andorra st 13.03. 10:21-11:45 ČT sport lyzovani NZ
SP Andorra st 13.03. 11:50-13:15 ČT sport lyzovani PP
SP Andorra čt 14.03. 10:20-11:45 ČT sport lyzovani PP
SP Andorra čt 14.03. 11:50-12:54 ČT sport lyzovani JH
Birkebeinerrennet so 16.03. 07:30-11:10 ČT sport lyzovani NZ, PP
Speciál st 13.03. 20:45-21:00 ČT sport motorismus JN
Aktuálně st 13.03. 21:00-21:10 ČT sport motorismus JN
Otázky Václava Moravce ne 17.03. 12:00-13:00 ČT24 politika EK
Otázky Václava Moravce 2. část ne 17.03. 13:05-14:00 ČT24 politika EK
Týden v politice ne 17.03. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
168 hodin ne 17.03. 21:00-21:30 ČT1 publicistika *, PP
Zimní světová univerziáda 2019 Rusko st 13.03. 15:05-15:35 ČT sport sport JH
FIS magazín SP 15.03. 16:15-16:40 ČT sport sport PP
SP Švýcarsko so 16.03. 14:50-16:05 ČT sport sport KB
Česko - Nizozemsko so 16.03. 21:00-22:55 ČT sport sport AZ
Kladno volejbal cz - Volejbal Brno út 19.03. 20:05-22:25 ČT sport volejbal AZ, JH
Sama doma st 13.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 14.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 15.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma po 18.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 19.03. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Studio 6 st 13.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
Události v kultuře st 13.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy st 13.03. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi JN
Studio 6 čt 14.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Události v kultuře čt 14.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Studio 6 15.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Sportovní zprávy 15.03. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře 15.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy 15.03. 21:00-21:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Regiony ČT24 so 16.03. 11:05-11:56 ČT24 zpravodajstvi JH
Události v kultuře so 16.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Sportovní zprávy so 16.03. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře ne 17.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy ne 17.03. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 po 18.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Sportovní zprávy po 18.03. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Události v kultuře po 18.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Studio 6 út 19.03. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, NZ
Sportovní zprávy út 19.03. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře út 19.03. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 19.03. 22:45-23:00 ČT sport zpravodajstvi PP

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php