Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře ne 24.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy so 23.02. 22:25-22:40 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře so 23.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Regiony ČT24 so 23.02. 11:05-11:56 ČT24 zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy 22.02. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře 22.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy 22.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 22.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Události v kultuře čt 21.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy čt 21.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 čt 21.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi DZ, AZ
Události v kultuře st 20.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy st 20.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 st 20.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
Sportovní zprávy út 19.02. 21:40-21:55 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře út 19.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 19.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 út 19.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, KB
Sama doma 22.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 21.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 20.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 19.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
SP Kanada ne 24.02. 23:00-23:55 ČT sport sport JN
SP Kanada ne 24.02. 21:30-22:25 ČT sport sport DT
SP Kanada so 23.02. 23:45-00:35 ČT sport sport JH
SP Kanada so 23.02. 21:30-22:25 ČT sport sport AZ
Helas Brno - Bazooka CF Uherské Hradiště st 20.02. 21:50-23:10 ČT sport sport PP
Red Bull Air Race 2019 Spojené arabské emiráty út 19.02. 20:45-21:37 ČT sport sport JH
MS 2019 Nizozemsko so 23.02. 17:00-17:25 ČT sport rychlobrusleni VJ
MS 2019 Nizozemsko so 23.02. 16:30-17:00 ČT sport rychlobrusleni VJ
168 hodin ne 24.02. 21:20 ČT1 publicistika *, PP
Týden v politice ne 24.02. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 24.02. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 24.02. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Aktuálně st 20.02. 19:50-20:00 ČT sport motorismus DZ
Speciál st 20.02. 19:35-19:50 ČT sport motorismus DZ
MS 2019 Rakousko ne 24.02. 14:35-17:00 ČT sport lyzovani JH, NZ
MS 2019 Rakousko ne 24.02. 13:20-14:15 ČT sport lyzovani PP
MS 2019 Rakousko ne 24.02. 11:50-12:35 ČT sport lyzovani PP
MS 2019 Rakousko ne 24.02. 10:20-11:00 ČT sport lyzovani NZ
ME 2019 Bělorusko ne 24.02. 08:55-10:15 ČT sport lyzovani VJ
ČEZ City Cross Sprint Ostrava 2019 so 23.02. 17:30-19:00 ČT sport lyzovani AZ
MS 2019 Rakousko so 23.02. 14:20-16:30 ČT sport lyzovani JH
MS 2019 Rakousko so 23.02. 12:20-14:00 ČT sport lyzovani AZ
MS 2019 Rakousko so 23.02. 10:50-12:05 ČT sport lyzovani NZ
MS 2019 Rakousko 22.02. 16:05-17:05 ČT sport lyzovani JH
MS 2019 Rakousko 22.02. 14:20-15:40 ČT sport lyzovani AZ
MS 2019 Rakousko 22.02. 10:20-11:45 ČT sport lyzovani EK
MS 2019 Rakousko čt 21.02. 14:40-16:20 ČT sport lyzovani PP
HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno ne 24.02. 17:00-18:00 ČT sport hokej JH, AZ
Buly 22.02. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec út 19.02. 17:00-20:40 ČT sport hokej JH, AZ
HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice st 20.02. 20:05-21:50 ČT sport hazena VJ
Studio fotbal - Dohráno ne 24.02. 22:25-22:55 ČT sport fotbal JN
FC Slovan Liberec - FK Dukla Praha 22.02. 17:40-20:15 ČT sport fotbal AZ, DT
KRC Genk - SK Slavia Praha čt 21.02. 20:30-23:45 ČT sport fotbal PP, AZ
Studio fotbal - Extra čt 21.02. 20:05-20:25 ČT sport fotbal PP
Liga mistrů UEFA st 20.02. 23:10-00:10 ČT sport fotbal JH
Liga mistrů UEFA út 19.02. 23:00-23:30 ČT sport fotbal AZ
90′ ČT24 22.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 22.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 21.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 21.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 st 20.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 20.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 út 19.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 19.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
ME 2019 Bělorusko ne 24.02. 11:00-11:50 ČT sport biatlon JH
ME 2019 Bělorusko so 23.02. 11:50-13:45 ČT2 biatlon PP
ME 2019 Bělorusko so 23.02. 08:55-10:40 ČT sport biatlon PP
ME 2019 Bělorusko čt 21.02. 16:55-18:15 ČT sport biatlon PP
ME 2019 Bělorusko čt 21.02. 13:55-14:40 ČT sport biatlon JH
ME 2019 Bělorusko st 20.02. 17:25-19:20 ČT sport biatlon JH
ME 2019 Bělorusko st 20.02. 13:55-16:40 ČT sport biatlon PP, NZ
Francie - Česko ne 24.02. 23:55-01:35 ČT sport basketbal PP
Česko - Bosna a Hercegovina čt 21.02. 18:15-19:55 ČT sport basketbal VJ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře po 18.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy po 18.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 po 18.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Události v kultuře ne 17.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi AZ
Události v kultuře so 16.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Regiony ČT24 so 16.02. 11:05-11:56 ČT24 zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy 15.02. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře 15.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy 15.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 15.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Události v kultuře čt 14.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy čt 14.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 čt 14.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Události v kultuře st 13.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi EK
Sportovní zprávy st 13.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 st 13.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
Události v kultuře út 12.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 12.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 út 12.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi EK, NZ
Sama doma po 18.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Sama doma 15.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 14.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 13.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma út 12.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz po 18.02. 19:05-21:25 ČT sport volejbal AZ, JH
VK Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle st 13.02. 20:45-22:55 ČT sport volejbal PP
VK UP Olomouc - Stiinta Bacau út 12.02. 19:00-20:00 ČT sport volejbal AZ
Sport ve světě po 18.02. 22:25-23:15 ČT sport sport PP
FK ERA-PACK Chrudim - Bazooka CF Uherské Hradiště po 18.02. 16:50-19:00 ČT sport sport JH
SP USA so 16.02. 21:00-21:50 ČT sport sport AZ
SP USA so 16.02. 19:30-20:20 ČT sport sport AZ
SP USA 15.02. 22:15-23:10 ČT sport sport AZ
SP USA 15.02. 20:30-20:55 ČT sport sport JN
Czech Indoor Gala 2019 út 12.02. 17:00-19:00 ČT sport sport NZ
Red Bull Air Race 2019 Spojené arabské emiráty út 12.02. 14:25-16:25 ČT sport sport PP
168 hodin ne 17.02. 21:45-22:15 ČT1 publicistika *, PP
Týden v politice ne 17.02. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 17.02. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce ne 17.02. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Aktuálně st 13.02. 16:30-16:40 ČT sport motorismus PP
Speciál st 13.02. 16:15-16:30 ČT sport motorismus PP
MS 2019 Švédsko ne 17.02. 14:20-15:50 ČT sport lyzovani AZ
MS 2019 Švédsko ne 17.02. 10:50-12:50 ČT sport lyzovani DT
MS 2019 Švédsko so 16.02. 14:20-15:40 ČT sport lyzovani PP
MS 2019 Švédsko so 16.02. 10:50-12:45 ČT sport lyzovani NZ
MS 2019 Švédsko 15.02. 17:35-19:05 ČT sport lyzovani IH
MS 2019 Švédsko 15.02. 14:05-16:05 ČT sport lyzovani PP
MS 2019 Švédsko čt 14.02. 17:35-19:05 ČT sport lyzovani PP
MS 2019 Švédsko čt 14.02. 14:05-16:10 ČT sport lyzovani PP
MS 2019 Švédsko út 12.02. 21:50-23:25 ČT sport lyzovani AZ
Hokej den poté po 18.02. 16:05-16:46 ČT sport hokej EK
PSG Berani Zlín - HC VÍTKOVICE RIDERA ne 17.02. 18:55-21:30 ČT sport hokej PP, VJ
Buly 15.02. 21:00-22:00 ČT sport hokej VJ
BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno st 13.02. 17:00-20:40 ČT sport hokej PP, JH
Talent Robstav M.A.T. Plzeň - HCB Karviná út 12.02. 20:05-21:50 ČT sport hazena JH
Studio fotbal - Dohráno Plus po 18.02. 21:25-22:20 ČT sport fotbal AZ
Magazín Evropské ligy UEFA po 18.02. 15:15-15:39 ČT sport fotbal AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 17.02. 23:30-00:00 ČT sport fotbal PP
FC Viktoria Plzeň - GNK Dinamo Záhřeb čt 14.02. 20:35-23:45 ČT sport fotbal AZ, DZ
SP USA čt 14.02. 19:10-20:30 ČT sport fotbal EK
Studio fotbal - Extra čt 14.02. 17:10-17:30 ČT sport fotbal PP
Liga mistrů UEFA st 13.02. 23:00-00:00 ČT sport fotbal AZ
Premier League út 12.02. 23:55-00:47 ČT sport fotbal JH
Liga mistrů UEFA út 12.02. 23:25-23:55 ČT sport fotbal JH
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice so 16.02. 15:40-17:35 ČT sport florbal VJ
90′ ČT24 po 18.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 18.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 15.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 15.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 14.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 14.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 st 13.02. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 13.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Fokus Václava Moravce út 12.02. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 12.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Biatlon: Studio ne 17.02. 23:20-23:30 ČT sport biatlon JH
Biatlon: SP USA ne 17.02. 21:55-23:20 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio ne 17.02. 21:35-21:55 ČT sport biatlon JH
Biatlon: SP USA ne 17.02. 18:00-18:55 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio ne 17.02. 17:40-18:00 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio so 16.02. 22:45-22:55 ČT sport biatlon JH
Biatlon: SP USA so 16.02. 22:00-22:45 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio so 16.02. 21:55-22:00 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio so 16.02. 18:45-19:00 ČT sport biatlon JN
Biatlon: SP USA so 16.02. 17:55-18:45 ČT sport biatlon JN
Biatlon: Studio so 16.02. 17:40-17:55 ČT sport biatlon JN
SP USA 15.02. 19:10-20:30 ČT sport biatlon DT
ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM čt 14.02. 00:00-01:35 ČT sport basketbal JH

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php