Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře ne 20.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře so 19.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 18.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 17.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře st 16.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Týden v politice ne 20.10. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Tiché hrozby: Blízký vesmír 18.10. 20:00-20:26 ČT24 diskuze JH
Studio fotbal - Extra čt 17.10. 17:35-17:55 ČT sport fotbal IH
Studio fotbal - Dohráno Plus st 16.10. 21:10-21:50 ČT sport fotbal JH
Studio fotbal - Dohráno ne 20.10. 21:55-22:30 ČT sport fotbal KB
Studio 6 18.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Studio 6 čt 17.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Studio 6 st 16.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
StarDance X ...když hvězdy tančí so 19.10. 20:00-21:56 ČT1 zabava PP
Sportovní zprávy 18.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy čt 17.10. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy čt 17.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy st 16.10. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy st 16.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Speciál st 16.10. 19:55-20:15 ČT sport motorismus PP
SP Švýcarsko ne 20.10. 22:35-00:10 ČT sport cyklistika JH
SP Švýcarsko ne 20.10. 20:35-21:55 ČT sport cyklistika JN
Sama doma 18.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 17.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 16.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Regiony ČT24 so 19.10. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Plzeňské sprinty ne 20.10. 15:55-16:55 ČT sport sport VJ
Plochá dráha Březolupy st 16.10. 20:35-20:50 ČT sport motorismus PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 20.10. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce ne 20.10. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
MS 2019 Japonsko ne 20.10. 12:00-14:15 ČT sport sport AZ
MS 2019 Japonsko ne 20.10. 09:00-11:15 ČT sport sport NZ
MS 2019 Japonsko so 19.10. 12:00-14:15 ČT sport sport AZ
MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd st 16.10. 20:15-20:35 ČT sport motorismus PP
Interview ČT24 18.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 17.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 st 16.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
HCB Karviná - HC Dukla Praha st 16.10. 18:00-19:50 ČT sport hazena JH
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec ne 20.10. 17:00-20:30 ČT sport hokej AZ, JH
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim 18.10. 17:50-20:00 ČT sport fotbal PP
FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha čt 17.10. 18:00-20:00 ČT sport sport PP
FC Slovan Liberec - FK Jablonec so 19.10. 14:20-16:30 ČT sport fotbal DT
Česko - Švýcarsko so 19.10. 16:30-18:45 ČT sport florbal NZ, AZ
Česko - Finsko 18.10. 20:05-22:30 ČT sport florbal AZ, PP
Cena zimního favorita ne 20.10. 14:20-15:50 ČT sport sport PP
Buly 18.10. 22:30-23:30 ČT sport hokej AZ
Anglie - Austrálie so 19.10. 09:00-11:15 ČT sport sport RF
Americká brusle ne 20.10. 05:55-07:55 ČT sport sport RF
Americká brusle so 19.10. 23:35-01:55 ČT sport sport PP, JH
Americká brusle 18.10. 23:35-01:05 ČT sport sport DZ
Aktuálně st 16.10. 20:50-21:00 ČT sport motorismus PP
90′ ČT24 čt 17.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 st 16.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
168 hodin ne 20.10. 21:20 ČT1 publicistika *, PP

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Wales - Fidži st 09.10. 11:30-13:45 ČT sport sport PP
Velká cena města Pardubic so 12.10. 15:10-16:30 ČT sport sport DT
Události v kultuře út 15.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře po 14.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře ne 13.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře so 12.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 11.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 10.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře st 09.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Týden v politice ne 13.10. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Trial MM ČR Kramolín st 09.10. 20:55-21:10 ČT sport motorismus PP
Studio 6 út 15.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Studio 6 po 14.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Studio 6 11.10. 05:59-10:00 ČT24 zpravodajstvi RF, PP
Studio 6 čt 10.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Studio 6 st 09.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
StarDance X ...když hvězdy tančí so 12.10. 20:00-22:10 ČT1 zabava AZ
Sportovní zprávy út 15.10. 21:15-21:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy út 15.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy po 14.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy ne 13.10. 21:23-21:38 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sportovní zprávy so 12.10. 21:50-22:05 ČT sport sport JN
Sportovní zprávy čt 10.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy st 09.10. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi JN
Speciál st 09.10. 20:35-20:55 ČT sport motorismus PP
Setkání mistrů autokros Humpolec st 09.10. 21:10-21:40 ČT sport motorismus PP
Sama doma út 15.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma po 14.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Sama doma 11.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 10.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 09.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Regiony ČT24 so 12.10. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Před Velkou pardubickou 2019 so 12.10. 21:30-21:45 ČT sport fotbal JN
Před Velkou pardubickou 2019 11.10. 19:25-19:40 ČT sport sport AZ
Před Velkou pardubickou 2019 čt 10.10. 20:08-20:23 ČT sport sport AZ
Před Velkou pardubickou 2019 st 09.10. 22:00-22:15 ČT sport sport JN
Poslední rozloučení s Vlastou Chramostovou po 14.10. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
Poslední rozloučení s Vlastou Chramostovou po 14.10. 11:00-12:30 ČT24 zpravodajstvi PP
Poslední rozloučení s Karlem Gottem 11.10. 20:00-22:00 ČT24 diskuze JH
Otázky Václava Moravce 2. část ne 13.10. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 13.10. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Nový Zéland - Itálie so 12.10. 06:30-08:45 ČT sport sport KB
Newsroom ČT24 ne 13.10. 22:02-22:32 ČT24 zpravodajstvi *, JH
MS 2019 Japonsko út 15.10. 17:25-18:13 ČT sport sport RF
Japonsko - Skotsko ne 13.10. 21:40-23:50 ČT sport sport KB
Irsko - Samoa so 12.10. 12:35-14:45 ČT sport sport JH
Interview ČT24 út 15.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 14.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 so 12.10. 02:50-03:16 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 10.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 st 09.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Hokej na zemi 11.10. 18:05-18:30 ČT sport hokej IH
Hokej den poté po 14.10. 15:55-16:35 ČT sport hokej AZ
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov út 15.10. 18:20-21:10 ČT sport hokej JH, AZ
HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec ne 13.10. 17:20-21:00 ČT sport hokej PP, JH
Fotbal Extra: Česko - Severní Irsko ne 13.10. 21:05-21:20 ČT sport fotbal AZ
Fotbal Extra: Česko - Severní Irsko so 12.10. 21:15-21:30 ČT sport fotbal JN
Fotbal Extra: Česko - Anglie čt 10.10. 22:35-22:47 ČT sport fotbal AZ
Fotbal Extra: Česko - Anglie st 09.10. 22:15-22:30 ČT sport fotbal JN
Fokus Václava Moravce út 15.10. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
DEKSTONE Tuři Svitavy - ERA Basketball Nymburk st 09.10. 17:45-20:30 ČT sport basketbal JH, RF
ČT Author Cup 2019 so 12.10. 16:35-16:45 ČT sport cyklistika DT
ČT Author Cup 2019 so 12.10. 15:00-15:10 ČT sport cyklistika JH
ČT Author Cup 2019 so 12.10. 12:25-12:35 ČT sport cyklistika VJ
ČT Author Cup 2019 so 12.10. 09:55-10:05 ČT sport cyklistika KB
ČT Author Cup 2019 so 12.10. 09:00-09:10 ČT sport cyklistika KB
Česko - Skotsko po 14.10. 16:40-19:00 ČT sport fotbal IH
Česko - Severní Irsko po 14.10. 19:00-21:50 ČT sport fotbal AZ, JH
Česko - Řecko čt 10.10. 16:50-19:00 ČT sport fotbal NZ
Česko - Francie po 14.10. 21:55-00:25 ČT sport sport KB, JH
Česko - Anglie so 12.10. 22:05-23:55 ČT sport zpravodajstvi JN
Česko - Anglie 11.10. 20:00-23:30 ČT sport fotbal AZ, PP
Byznys ČT24 Speciál čt 10.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Buly 11.10. 23:30-00:30 ČT sport hokej DZ
Austrálie - Gruzie 11.10. 12:00-14:15 ČT sport sport AZ
Argentina - USA st 09.10. 06:30-08:45 ČT sport sport JH
Anglie - Francie so 12.10. 10:05-12:20 ČT sport sport VJ
Aktuálně st 09.10. 21:40-21:50 ČT sport motorismus PP
90′ ČT24 st 09.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
168 hodin ne 13.10. 21:30-22:00 ČT1 publicistika *, PP
129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou ne 13.10. 11:00-17:20 ČT sport sport DT, PP, JH, VJ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php