Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
IJF World Tour 2018 Mexiko po 15.10. 00:00-02:30 ČT sport sport PP, JH
HC Kert Park Praha - TJ KOVO Praha ne 21.10. 10:00-12:10 ČT sport sport VJ
Cena zimního favorita so 20.10. 13:25-14:45 ČT sport sport JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina po 15.10. 16:00-16:50 ČT sport sport JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina út 16.10. 16:40-17:30 ČT sport sport PP
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina 19.10. 16:55-17:45 ČT sport sport JH
Superfinále extraligy družstev 2018 so 20.10. 17:00-20:25 ČT sport sport JH, DZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina čt 18.10. 17:10-18:00 ČT sport sport PP
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina st 17.10. 19:10-20:00 ČT sport sport NZ
Maďarsko - Česko po 15.10. 21:05-23:15 ČT sport sport JH
WDSF IO Hradec Králové čt 18.10. 21:50-22:20 ČT sport sport DT

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
IJF World Tour 2018 Mexiko so 13.10. 00:00-02:30 ČT sport sport JH, PP
IJF World Tour 2018 Mexiko ne 14.10. 00:00-02:00 ČT sport sport AZ, JH
Archiv D: Velká pardubická koňská opera so 13.10. 08:29-09:45 ČT sport sport DT
128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou ne 14.10. 11:00-17:45 ČT sport sport DT, AZ, IH, JH
Velká cena města Pardubic so 13.10. 13:00-14:20 ČT sport sport AZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina 12.10. 16:50-17:40 ČT sport sport AZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina čt 11.10. 17:55-18:45 ČT sport sport JN
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 12.10. 18:00-20:05 ČT sport sport VJ
ME, SP a Letenský pohár 2018 čt 11.10. 18:50-19:50 ČT sport sport NZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina st 10.10. 19:05-19:55 ČT sport sport PP
M ČR 2018 čt 11.10. 19:50-21:07 ČT sport sport AZ
Před Velkou pardubickou 2018 12.10. 20:10-20:25 ČT sport sport AZ
Před Velkou pardubickou 2018 so 13.10. 20:22-20:37 ČT sport sport AZ
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina po 08.10. 20:25-21:15 ČT sport sport JN
SP 2018 Česko 12.10. 20:25-21:25 ČT sport sport PP
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina so 13.10. 20:56-21:46 ČT sport sport JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina út 09.10. 21:10-22:00 ČT sport sport JH
Czech Dance Open Ostrava 2018 čt 11.10. 21:15-21:45 ČT sport sport DT
Grand Prix Brno 2018 ne 14.10. 21:46-23:06 ČT sport sport VJ
Před Velkou pardubickou 2018 čt 11.10. 22:06-22:20 ČT sport sport AZ
Před Velkou pardubickou 2018 st 10.10. 22:15-22:30 ČT sport sport PP
Před Velkou pardubickou 2018 út 09.10. 22:20-22:35 ČT sport sport JN
Velká pardubická čt 11.10. 22:22-22:36 ČT sport sport AZ
Před Velkou pardubickou 2018 po 08.10. 22:39-22:52 ČT sport sport JH
III. olympijské hry mládeže 2018 Argentina ne 14.10. 23:05-23:55 ČT sport sport JH

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: http://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php