Toto je pouze stručný výpis živě titulkovaných pořadů ČT.
Kompletní přehled s tříděním a vyhledáváním je na adrese
www.zivetitulky.cz
pořad den datum čas kanál
Studio 6 st 16.10. 05:59-09:00 ČT24
Sportovní zprávy st 16.10. 12:25-12:50 ČT sport
Sama doma st 16.10. 12:30-14:00 ČT1
HCB Karviná - HC Dukla Praha st 16.10. 18:00-19:50 ČT sport
Interview ČT24 st 16.10. 18:28-18:55 ČT24
Speciál st 16.10. 19:55-20:15 ČT sport
90′ ČT24 st 16.10. 20:00-21:30 ČT24
Události v kultuře st 16.10. 20:00-20:18 ČT art
MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd st 16.10. 20:15-20:35 ČT sport
Plochá dráha Březolupy st 16.10. 20:35-20:50 ČT sport
Aktuálně st 16.10. 20:50-21:00 ČT sport
Studio fotbal - Dohráno Plus st 16.10. 21:10-21:50 ČT sport
Sportovní zprávy st 16.10. 21:55-22:10 ČT sport
Studio 6 čt 17.10. 05:59-09:00 ČT24
Sportovní zprávy čt 17.10. 12:25-12:50 ČT sport
Sama doma čt 17.10. 12:30-14:00 ČT1
Studio fotbal - Extra čt 17.10. 17:35-17:55 ČT sport
FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha čt 17.10. 18:00-20:00 ČT sport
Interview ČT24 čt 17.10. 18:28-18:55 ČT24
90′ ČT24 čt 17.10. 20:00-21:30 ČT24
Události v kultuře čt 17.10. 20:00-20:18 ČT art
Sportovní zprávy čt 17.10. 22:05-22:20 ČT sport
Studio 6 18.10. 05:59-09:00 ČT24
Sportovní zprávy 18.10. 12:25-12:50 ČT sport
Sama doma 18.10. 12:30-14:00 ČT1
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim 18.10. 17:50-20:00 ČT sport
Interview ČT24 18.10. 18:28-18:55 ČT24
Tiché hrozby: Blízký vesmír 18.10. 20:00-20:26 ČT24
Události v kultuře 18.10. 20:00-20:18 ČT art
Česko - Finsko 18.10. 20:05-22:30 ČT sport
Buly 18.10. 22:30-23:30 ČT sport
Americká brusle 18.10. 23:35-01:05 ČT sport
Anglie - Austrálie so 19.10. 09:00-11:15 ČT sport
Regiony ČT24 so 19.10. 11:05-11:57 ČT24
MS 2019 Japonsko so 19.10. 12:00-14:15 ČT sport
FC Slovan Liberec - FK Jablonec so 19.10. 14:20-16:30 ČT sport
Česko - Švýcarsko so 19.10. 16:30-18:45 ČT sport
Události v kultuře so 19.10. 20:00-20:18 ČT art
StarDance X ...když hvězdy tančí so 19.10. 20:00-21:56 ČT1
Americká brusle so 19.10. 23:35-01:55 ČT sport
Americká brusle ne 20.10. 05:55-07:55 ČT sport
MS 2019 Japonsko ne 20.10. 09:00-11:15 ČT sport
Otázky Václava Moravce ne 20.10. 12:00-13:00 ČT24
MS 2019 Japonsko ne 20.10. 12:00-14:15 ČT sport
Otázky Václava Moravce 2. část ne 20.10. 13:05-14:00 ČT24
Cena zimního favorita ne 20.10. 14:20-15:50 ČT sport
Plzeňské sprinty ne 20.10. 15:55-16:55 ČT sport
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec ne 20.10. 17:00-20:30 ČT sport
Události v kultuře ne 20.10. 20:00-20:18 ČT art
Týden v politice ne 20.10. 20:03-20:59 ČT24
SP Švýcarsko ne 20.10. 20:35-21:55 ČT sport
168 hodin ne 20.10. 21:20 ČT1
Studio fotbal - Dohráno ne 20.10. 21:55-22:30 ČT sport
SP Švýcarsko ne 20.10. 22:35-00:10 ČT sport