Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Mountfield HK - HC Oceláři Třinec ne 17.11. 14:00-17:25 ČT sport hokej RF, PP
Bulharsko - Česko ne 17.11. 17:30-20:20 ČT sport fotbal JN,JH
Události v kultuře ne 17.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
30 let svobody ne 17.11. 20:00-21:00 ČT24 zpravodajstvi PP
Česko - Rumunsko ne 17.11. 20:25-22:10 ČT sport basketbal AZ
30 let svobody ne 17.11. 21:00-22:05 ČT24 zpravodajstvi RF
Mexiko - Brazílie ne 17.11. 22:50-01:30 ČT sport fotbal PP, JH
Studio 6 po 18.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, AZ
Sportovní zprávy po 18.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma po 18.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Hokej den poté po 18.11. 15:45-16:26 ČT sport hokej AZ
VK Jihostroj České Budějovice - VK Lvi Praha po 18.11. 16:50-19:10 ČT sport volejbal IH, JH
Interview ČT24 po 18.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha po 18.11. 19:25-21:45 ČT sport florbal AZ, JH
90′ ČT24 po 18.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 18.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Sportovní zprávy po 18.11. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 út 19.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Sportovní zprávy út 19.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 19.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Interview ČT24 út 19.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 út 19.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 19.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
SK Interobal Plzeň - Helas Brno út 19.11. 20:05-22:10 ČT sport sport AZ
Sportovní zprávy út 19.11. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi RF
Studio 6 st 20.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 20.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma st 20.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Talent M.A.T.Plzeň - HCB Karviná st 20.11. 18:00-19:50 ČT sport hazena JH
Interview ČT24 st 20.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Speciál st 20.11. 19:50-20:10 ČT sport motorismus PP
90′ ČT24 st 20.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 20.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Vyhlášení mistrů automobilového sportu st 20.11. 20:10-20:25 ČT sport motorismus PP
MM ČR Enduro 2019 st 20.11. 20:25-20:40 ČT sport motorismus PP
MM ČR supermoto 2019 st 20.11. 20:40-20:55 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 20.11. 20:55-21:05 ČT sport motorismus PP
Studio fotbal - Dohráno Plus st 20.11. 21:15-22:15 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy st 20.11. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 čt 21.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 21.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma čt 21.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Global Champions Prague PlayOffs 2019 čt 21.11. 17:00-18:20 ČT sport sport PP
Interview ČT24 čt 21.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio fotbal - Extra čt 21.11. 18:35-18:55 ČT sport fotbal IH
Global Champions Prague PlayOffs 2019 čt 21.11. 19:40-22:00 ČT sport sport AZ, PP
90′ ČT24 čt 21.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 21.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Sportovní zprávy čt 21.11. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi PP
Studio 6 22.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
IJF World Tour 2019 Japonsko 22.11. 09:00-11:30 ČT sport sport JH, PP
Sportovní zprávy 22.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 22.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
SP Polsko 22.11. 16:55-17:55 ČT sport rychlobrusleni PP
AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice 22.11. 17:55-19:55 ČT sport fotbal RF
Interview ČT24 22.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Global Champions Prague PlayOffs 2019 22.11. 20:00-22:00 ČT sport sport AZ
90′ ČT24 22.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 22.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Buly 22.11. 22:05-23:05 ČT sport hokej VJ
Grand Prix Japonsko so 23.11. 06:35-08:00 ČT sport sport DZ
Grand Prix Japonsko so 23.11. 08:50-10:00 ČT sport sport VJ
FK Dukla Praha - FC Hradec Králové so 23.11. 10:05-12:15 ČT sport fotbal KB
Regiony ČT24 so 23.11. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
IJF World Tour 2019 Japonsko so 23.11. 12:45-14:45 ČT sport sport AZ
Global Champions Prague PlayOffs 2019 so 23.11. 14:50-17:30 ČT sport sport JH, NZ
Global Champions Prague PlayOffs 2019 so 23.11. 17:45-18:55 ČT sport sport JN
Global Champions Prague PlayOffs 2019 so 23.11. 19:40-21:00 ČT sport sport AZ
Události v kultuře so 23.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
StarDance X ...když hvězdy tančí so 23.11. 20:05-21:48 ČT1 zabava PP
Sportovní zprávy so 23.11. 21:15-21:30 ČT sport zpravodajstvi RF
Global Champions Prague PlayOffs 2019 so 23.11. 21:35-22:50 ČT sport sport RF
Grand Prix Japonsko so 23.11. 22:50-00:35 ČT sport sport PP
IJF World Tour 2019 Japonsko ne 24.11. 09:00-11:30 ČT sport sport DZ, JH
Global Champions Prague PlayOffs 2019 ne 24.11. 11:35-13:35 ČT sport sport PP
Otázky Václava Moravce ne 24.11. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 24.11. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha ne 24.11. 13:40-16:20 ČT sport hokej JH, PP
Global Champions Prague PlayOffs 2019 ne 24.11. 16:25-17:05 ČT sport sport JH
Global Champions Prague PlayOffs 2019 ne 24.11. 17:05-18:30 ČT sport sport NZ
SP Polsko ne 24.11. 18:35-19:25 ČT sport rychlobrusleni JN
SP Belgie ne 24.11. 19:30-20:45 ČT sport cyklistika AZ
Události v kultuře ne 24.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 24.11. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
168 hodin ne 24.11. 21:20 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 24.11. 21:40-22:15 ČT sport fotbal IH
Sportovní zprávy ne 24.11. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi KB
SP Belgie ne 24.11. 22:35-23:30 ČT sport cyklistika KB

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Otázky Václava Moravce ne 10.11. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Česko - Rusko ne 10.11. 12:10-15:10 ČT sport hokej PP, VJ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 10.11. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Grand Prix Čína ne 10.11. 15:13-16:08 ČT sport sport PP
Finsko - Švédsko ne 10.11. 16:10-18:55 ČT sport hokej NZ, JH
Show Cup 2019 ne 10.11. 19:00-20:00 ČT sport sport JN
Události v kultuře ne 10.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi AZ
Týden v politice ne 10.11. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
168 hodin ne 10.11. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 10.11. 22:24-22:59 ČT sport fotbal AZ
SP Velká Británie ne 10.11. 23:04-02:34 ČT sport cyklistika PP, JH
Studio 6 po 11.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Sportovní zprávy po 11.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma po 11.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice po 11.11. 16:50-19:15 ČT sport florbal PP, JH
Interview ČT24 po 11.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Volejbal Brno - VSC Fatra Zlín po 11.11. 19:20-21:40 ČT sport volejbal AZ, JH
90′ ČT24 po 11.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 11.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Studio fotbal - Dohráno Plus po 11.11. 22:08-23:03 ČT sport fotbal AZ
Studio 6 út 12.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Sportovní zprávy út 12.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 12.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí út 12.11. 18:00-19:50 ČT sport hazena JH
Interview ČT24 út 12.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Fokus Václava Moravce út 12.11. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 12.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Česko - Anglie út 12.11. 20:05-22:15 ČT sport fotbal AZ
Fotbal Extra: Česko - Kosovo út 12.11. 22:18-22:33 ČT sport fotbal RF
Sportovní zprávy út 12.11. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi RF
Studio 6 st 13.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 13.11. 12:24-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma st 13.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín st 13.11. 17:30-20:10 ČT sport basketbal JH, PP
Interview ČT24 st 13.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
30 let svobody Proměny společnosti st 13.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 13.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Speciál st 13.11. 20:16-20:36 ČT sport motorismus JN
OffROAD Maraton Ředhošť st 13.11. 20:37-20:57 ČT sport motorismus JN
Aktuálně st 13.11. 20:57-21:07 ČT sport motorismus JN
Karel Brückner 80 let st 13.11. 21:12-21:27 ČT sport motorismus JN
Fotbal Extra: Česko - Kosovo st 13.11. 21:30-21:45 ČT sport fotbal JN
Sportovní zprávy st 13.11. 21:50-22:05 ČT sport zpravodajstvi JN
Studio 6 čt 14.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 14.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sama doma čt 14.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Česko - San Marino čt 14.11. 17:50-20:00 ČT sport fotbal PP
Interview ČT24 čt 14.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 14.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 14.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Česko - Kosovo čt 14.11. 20:05-23:45 ČT sport fotbal AZ, VJ
Francie - Brazílie čt 14.11. 23:50-02:00 ČT sport fotbal JH
Studio 6 15.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Grand Prix Rusko 15.11. 12:00-13:40 ČT sport sport AZ
Sama doma 15.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Grand Prix Rusko 15.11. 14:00-15:20 ČT sport sport PP
SP Bělorusko 15.11. 16:25-17:25 ČT sport sport PP
Grand Prix Rusko 15.11. 17:25-18:25 ČT sport sport NZ
Interview ČT24 15.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Grand Prix Rusko 15.11. 18:30-19:40 ČT sport sport RF
90′ ČT24 15.11. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 15.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Nejzbach Vysoké Mýto - SK Olympik Mělník 15.11. 20:05-22:05 ČT sport sport VJ
Fotbal Extra: Bulharsko - Česko 15.11. 22:09-22:24 ČT sport fotbal VJ
Buly 15.11. 22:26-23:26 ČT sport hokej JH
Regiony ČT24 so 16.11. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Grand Prix Rusko so 16.11. 11:30-12:40 ČT sport sport VJ
SP Česko so 16.11. 12:45-14:15 ČT sport cyklistika AZ
SP Česko so 16.11. 14:15-15:50 ČT sport cyklistika PP
Grand Prix Rusko so 16.11. 15:55-17:40 ČT sport sport NZ
Grand Prix Rusko so 16.11. 17:40-19:10 ČT sport sport DZ
Grand Prix Rusko so 16.11. 19:15-20:49 ČT sport sport AZ
StarDance X ...když hvězdy tančí so 16.11. 20:00-21:41 ČT1 zabava RF
Události v kultuře so 16.11. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
SP Bělorusko so 16.11. 20:55-21:33 ČT sport rychlobrusleni KB
Fotbal Extra: Bulharsko - Česko so 16.11. 21:49-22:04 ČT sport fotbal AZ
Sportovní zprávy so 16.11. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php