Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře ne 15.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
SP USA ne 15.12. 22:51-23:56 ČT sport sport JH
SP USA ne 15.12. 22:35-22:50 ČT sport sport JH
Zimní M ČR ne 15.12. 19:00-21:00 ČT sport sport PP
168 hodin ne 15.12. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
Týden v politice ne 15.12. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 15.12. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 15.12. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
SP Švýcarsko ne 15.12. 12:40-13:20 ČT sport lyzovani PP
Rusko - Finsko ne 15.12. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 15.12. 22:00-22:30 ČT sport fotbal AZ
MS žen 2019 Švýcarsko ne 15.12. 16:15-18:55 ČT sport florbal IH, JH
MS žen 2019 Švýcarsko ne 15.12. 15:45-16:10 ČT sport florbal NZ
SP Austrálie ne 15.12. 06:30-09:30 ČT sport cyklistika RF, JH
SP Rakousko ne 15.12. 14:10-15:40 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio ne 15.12. 12:40-12:50 ČT sport biatlon KB
Biatlon: SP Rakousko ne 15.12. 11:50-12:40 ČT sport biatlon KB
Biatlon: Studio ne 15.12. 11:30-11:50 ČT sport biatlon KB

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře so 14.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Regiony ČT24 so 14.12. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Události v kultuře 13.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Studio 6 13.12. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Události v kultuře čt 12.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Studio 6 čt 12.12. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy st 11.12. 21:15-21:30 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře st 11.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Sportovní zprávy st 11.12. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi VJ
Studio 6 st 11.12. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy út 10.12. 22:25-22:40 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře út 10.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Sportovní zprávy út 10.12. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi VJ
Studio 6 út 10.12. 05:59-08:59 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Události v kultuře po 09.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Sportovní zprávy po 09.12. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 po 09.12. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi VJ, AZ
Události v kultuře ne 08.12. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
StarDance X ...když hvězdy tančí so 14.12. 20:05-22:48 ČT1 zabava AZ, DZ
Sama doma čt 12.12. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 11.12. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 10.12. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma po 09.12. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
SP USA so 14.12. 22:56-23:50 ČT sport sport PP
SP Itálie so 14.12. 19:55-20:20 ČT sport sport JH
IJF World Tour 2019 Čína so 14.12. 17:06-17:26 ČT sport sport JH
SP USA so 14.12. 16:00-17:05 ČT sport sport KB
SP USA 13.12. 21:15-22:10 ČT sport sport AZ
SP USA 13.12. 20:19-21:14 ČT sport sport AZ
SP Rakousko 13.12. 12:55-14:15 ČT sport sport AZ
IJF World Tour 2019 Čína 13.12. 10:00-10:55 ČT sport sport AZ
IJF World Tour 2019 Čína čt 12.12. 10:00-12:30 ČT sport sport PP, JH
Svarog FC Teplice - AC Sparta Praha út 10.12. 20:05-22:25 ČT sport sport AZ, JH
SP USA ne 08.12. 21:30-22:35 ČT sport sport PP
SP USA ne 08.12. 20:55-21:30 ČT sport sport PP
Grand Prix Itálie ne 08.12. 14:00-14:55 ČT sport sport JH
SP Kazachstán ne 08.12. 12:55-13:35 ČT sport rychlobrusleni RF
168 hodin ne 08.12. 21:35-22:05 ČT1 publicistika *, PP
Týden v politice ne 08.12. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 08.12. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 08.12. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Aktuálně st 11.12. 22:40-22:50 ČT sport motorismus PP
M ČR v závodech do vrchu 2019 st 11.12. 22:25-22:39 ČT sport motorismus PP
MM ČR a ME v autokrosu 2019 st 11.12. 21:55-22:25 ČT sport motorismus PP
Speciál st 11.12. 21:35-21:55 ČT sport motorismus PP
La Venosta so 14.12. 14:12-14:22 ČT sport lyzovani AZ
SP Rakousko so 14.12. 11:30-12:50 ČT sport lyzovani RF
SP Švýcarsko so 14.12. 10:20-11:25 ČT sport lyzovani IH
La Venosta so 14.12. 08:20-10:15 ČT sport lyzovani RF
SP Kanada ne 08.12. 18:50-20:53 ČT sport lyzovani AZ
Finsko - Švédsko so 14.12. 21:54-22:54 ČT sport hokej PP
Česko - Finsko čt 12.12. 18:15-20:55 ČT sport hokej PP, AZ
Hokej den poté po 09.12. 17:35-18:17 ČT sport hokej PP
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec ne 08.12. 16:45-18:45 ČT sport hokej VJ
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec 13.12. 17:55-20:05 ČT sport fotbal DT, DZ
Borussia Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir čt 12.12. 20:55-23:45 ČT sport fotbal RF, PP
Studio fotbal - Extra čt 12.12. 15:20-15:40 ČT sport fotbal JH
Liga mistrů UEFA st 11.12. 23:00-00:00 ČT sport fotbal PP
Liga mistrů UEFA út 10.12. 23:00-00:00 ČT sport fotbal PP
Studio fotbal - Dohráno Plus po 09.12. 21:45-22:41 ČT sport fotbal JH
Studio fotbal - Dohráno ne 08.12. 22:36-23:06 ČT sport fotbal PP
Švýcarsko - Česko so 14.12. 17:30-19:55 ČT sport florbal JH, DZ
Česko - Polsko 13.12. 15:45-17:50 ČT sport florbal NZ
Finsko - Slovensko čt 12.12. 15:45-18:10 ČT sport florbal IH, NZ
Česko - Slovensko út 10.12. 16:15-18:40 ČT sport florbal VJ, JH
Švédsko - Česko po 09.12. 19:15-21:40 ČT sport florbal JH, AZ
Slovensko - Lotyšsko po 09.12. 13:25-15:35 ČT sport florbal AZ
Lotyšsko - Česko ne 08.12. 10:15-12:40 ČT sport florbal RF, JH
90′ ČT24 13.12. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 13.12. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 12.12. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 12.12. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 st 11.12. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 11.12. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 11.12. 02:50-03:17 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 út 10.12. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 09.12. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 09.12. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Toi Toi Cup so 14.12. 12:55-14:10 ČT sport cyklistika AZ
Biatlon: Studio so 14.12. 15:35-15:45 ČT sport biatlon KB
Biatlon: SP Rakousko so 14.12. 14:45-15:35 ČT sport biatlon KB
Biatlon: Studio so 14.12. 14:25-14:45 ČT sport biatlon KB
SP Rakousko 13.12. 14:16-15:41 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio 13.12. 12:45-12:55 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Rakousko 13.12. 11:20-12:45 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio 13.12. 11:00-11:20 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Švédsko ne 08.12. 15:20-16:45 ČT sport biatlon JN
Biatlon: Studio ne 08.12. 15:00-15:20 ČT sport biatlon JN
ZVVZ USK Praha - Castors Braine st 11.12. 19:00-21:10 ČT sport basketbal JH
BK Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem st 11.12. 16:45-19:00 ČT sport basketbal VJ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php